Kurumsal

ÖZELİZİ TANIYALIM

 

Göztepe’de 2004 yılında başladığımız yolculuğumuz şu an 3 şubemizde aynı heyecan ve performansla devam ediyor.

Ülkemizin en önde gelen üniversitelerinde yetişmiş, eğitimciliğini her şeyin önünde tutan, gösterdiği başarılarla kendini kanıtlanmış öğretmenler tarafından kurulan ve kadrosunu bu standartlara göre oluşturan ÖZELİZ; bugüne kadarki kalıpları aşarak öğrencilere hayatlarının en unutulmaz öğrenim tecrübesini yaşatıyor.

ÖZELİZ; günümüz dünyasının istediği değişime ve gelişime açık, eleştirel bakabilen, adapte olabilme kabiliyeti yüksek ve kendi potansiyelinin farkında olan öğrencilerini, üniversiteye en doğru şekilde hazırlıyor. Yaşattığı öğrenme sürecinde, test ettiği ve başarısını kanıtladığı yöntemleri ustalıkla uyguluyor. Yalnızca akademik başarıyı değil kendisiyle, ailesiyle, çevresiyle, yaşadığı şehirle ve doğayla ilişkilerinde doğru yaklaşımlar geliştirebilen ve bu yönlerde etkin bireylerin yetişmesini hedefliyor.

Danışmanlık sistemiyle ÖZELİZ öğretmenleri, doğru yönlendirmeler ve uygulamalarla öğrencilerin stres-özgüven-motivasyon dengesinin sürekliliğini sağlıyor ve geçirdiği tüm süreçlerden velilerin haberdar olmasına, gerektiğinde bu süreçlere aktif katılımlarına öncülük ediyor.

Her bir yeni bireyiyle tanışırken tüm sorumluluğunun farkında olan ÖZELİZ, akademik ve sosyal başarısını sürekli yüksek düzeyde tutacak, öğrencilerini adım adım ileriye götürecek yeni yöntemleri araştırmaya, bulmaya ve doğru şekilde uygulamaya ara vermiyor.

Daha çok ilgi, daha çok motivasyon, daha çok başarı, daha çok mutluluk üretmek için çalışmaya devam ediyor.

Yeni Öğrenim Tekniklerİ

Özeliz Eğitim Kurumları, gruba özel tekniklerin yanında kişiye özel öğrenim teknikleri ile ve kaliteli eğitim kadrosu ile size hayallerinize ulaşmak yolunda katkı sağlar.

Seçkin Öğretmenler

ÖZELİZ kapsamlı bir donanıma ve bunu yansıtan vizyona sahip alanında beğeni – başarı sağlamış öğretmen ekibi ile çalışmaktadır. ÖZELİZ’in en önemli referans kaynağı öğretmen kadrosudur.

Kaliteli Ortamlar

ÖZELİZ’in tüm şubeleri hayatın merkezinde, ulaşımın kolay olduğu noktalardadır. Her türlü konfora sahip, motivasyonu canlı tutan ve öğrenci odaklı bir kaliteye sahip ortamlarımızda üniversiteye hazırlanmak öğrenciler için keyifli bir süreç ...

Ders Çalışma Programları

ÖZELİZ’de programlar dinamiktir. Öğrencilerin gelişimlerine paralel şekilde sürekli güncellenen haftalık ve aylık programlar uygulanır. Yılın belirli dönemlerinde otel-kamp programlarında uzun soluklu günlük çalışmalarla öğrencinin kondisyonu hedeflenen düzeye getirilir.

Kişiye Özel Soru Bankası

Öğrencilerin girdiği denemeler analiz edilir, eksikleri konu analizli olarak oransal olarak belirlenir. Ardından sadece kendi eksiklerini kapsayan testlerden oluşan özel bir soru bankası oluşturulur. Bu; öğrencinin odaklanması gereken kısımlar hakkında ...

Teknoloji Desteği

ÖZELİZ’de eğitim teknolojik altyapı ile desteklenir. Öğrenme süreçlerinin yanında ölçme-değerlendirme ve öğrencinin gelişim takibi de teknolojik donanımlar kullanılarak daha hızlı ve gerçekçi şekilde yapılır.

Sürekli İletişim

Veli-öğrenci-öğretmen arasında sağlıklı iletişim başarının önemli ayaklarından birisidir. ÖZELİZ’ de bu iletişim sürekli ve etkili şekilde sağlanır. Bilgi akışı kesintiye uğramaz.

GET 100 COURSES FOR FREE

Tech you how to build a complete learning management system upcoming education for student

WE'RE GOOD AT some member
117

CERTIFIED TEACHERS

12456

COURSES COMPLETE

220234

Students Enrolled

100%

Students Enrolled